Корзина (0)
Ваша корзина пуста!
Интервью с Татьяной Микитенко

Интервью с Татьяной Микитенко

9
0
16 Августа, 2020

Встречайте новую гостью нашего проекта «7 вопросов. Блиц-интервью». Неординарности и смелости Татьяны Микитенко можно только позавидовать! Быть ведущей программы «Рагу.лi» (@ragu_li) нужно уметь, а у нее это получается просто отлично.

Ответы на наши вопросы приводим на языке оригинала.

1. Скажу сразу с порога, я восхищаюсь Вашим чувством юмора! Харизмой вы очень напоминаете мне Алексея Дурнева в «Люмпенах». Признайтесь честно, откуда Вы черпаете вдохновение для своих программ?

“Щоб не плакать я сміялась”. Мені здається, що гумор — це хороший антистрес і чудовий інструмент для того, щоб перетворювати негативні емоції на щось конструктивне. Фактично проект не з’явився б, якби не було зовнішніх негативних подразників, тож натхнення у мене якраз від того, що мене дратує. Але чому я приділяю цій темі так багато уваги, якщо це щось негативне? Тому що хоче змінити ситуацію на краще. Через гумор зокрема. Гумор — найкращий помічник.

2. Каждый выпуск «Рагу.лi» - это колоссальный обьем работы. Кто Вам помогает? Сколько человек в Вашей команде?

Найбільше мені допомагають глядачі. Тут у нас взаємна любов — я шукаю контент для них, а вони підкидають контент, яким я можу доповнити свої випуски. Щотижня мені приходить досить багато повідомлень і з них я бачу, які з тем непокоять не лише мене. А далі все вже винятково моя робота, її можна розділити на кілька етапів:

  • Читаю повідомлення.
  • Скачую все те, що мені рекомендують переглянути.
  • Переглядаю, що сталося за тиждень на ресурсах, які я моніторю (біля 50).
  • Сідаю дивитися весь пласт відео. Це близько 200 відео на випуск. Дивлюся не все, з перемотками і на швидкості вдвічі швидше.
  • Вирізаю шматки, впорядковую, пишу умовний сценарій.
  • Приходжу на студію і так разом зі знімальною командою роблю для вас прямий ефір.

3. Мы ведем блог о красоте. Скажите, сколько времени Вы уделяете уходу за кожей и есть ли у Вас «собственный секрет красоты»?

Найкращий рецепт — сон, правильне харчування, душевний спокій і якісний відпочинок. Плюс, ви знаєте, зараз я все більше задумуюся про найтиповіший для себе вираз обличчя, коли я розслаблена і ніхто на мене не дивиться. Знаєте, у транспорті, якщо подивитися на людей, які не “тримають” обличчя, одразу наочно видно, у кого яка головна емоція — кутики рота усміхнені чи як у П’єро, відкритий погляд чи ні. По-моєму, головна краса в цьому.

А якщо про рутину, то 10 хвилин вранці і 10 ввечері, якісь ситуативні масочки, але це більше як плацебо). Ну і походи до косметолога, в розпал роботи раз на тиждень (хоча після відпустки все ніяк зараз не можу дійти).

4. Следите ли Вы за питанием? Часто ли готовите дома?

Слідкую. Мені важливо, що я їм. Буквально вчора написала пост на цю тему — “Є продуктові, в які я банально не можу заходити. Я розумію, що їхній об'єктивний плюс - дешева продукція, але коли я туди заходжу для мене вона такою не є. Бо консерви чи напівфабрикати я просто не споживаю дешеві вони чи ні, а м'ясо чи фрукти там такі, що краще доплатити за якість. З контентом те ж саме. На жаль, в обох випадках індустрія працює на дешевку”. Не люблю прості напівфабрикатні рішення приготування їжі, але водночас люблю прості продукті і купую зазвичай те, що складається з одного зрозумілого інгредієнту. Тобто не придбаю пельмені чи якусь консерву, але куплю м’ясо чи моркву.

І до того ж вдома їсти люблю більше ніж в ресторанах, зокрема тому, що мій хлопець (і співведучий у проекті АМБ) готує краще ніж у більшості київських ресторанів. І це не лестощі) Хоча я, звичайно, теж дещо можу і взагалі готувати люблю. Сніданки — це взагалі святе. Точніше весь ранок, бо він задає старт дню, тому дуже люблю цей час присвячувати собі, а не справам і мій графік мені це дозволяє.

5. Если кратко о Ваших предпочтениях по уходу за ногтями: гель лак или обычное покрытие?

Все просто — взагалі нічого. Тут я не експерт. Мені не подобається закривати частину себе шаром чогось, якщо це не виправдано і мені здається, що у цьому випадку не виправдано.

6. Вы проводите очень много времени перед камерой. Как перестать бояться публичных выступлений? Есть ли хитрость?

Як і в усіх багатьох ремеслах рішення у практиці. Чим більше ви щось робите, тим краще у вас це виходить, тим більше впевненості у своїх силах, тим ефективніший результат. Перехід до відеоформату рагулів був для мене довшим, ніж міг би і зокрема через невпевненість і страх. Зараз я озираюся на той період і мені дивно, що колись для мене говорити на камеру було таким страшним стресом, що це буквально прихводило до нервових посмикувань (я серйозно). Жалкую про втрачений через страх час. Тому, якщо ви чогось боїтесь, але хочете — беріть, робіть і в жодному разі не зупиняйтеся, якщо вам здається, що виходить не дуже. Вийде, просто дайте собі час.

7. О чем Вы думаете перед сном?

Перед сном я читаю, тому думаю на ті теми, які підкидають книжки. А взагалі у ліжку зранку і ввечері багато думок про роботу і що треба зробити. Це неправильно. Я виправлятимуся. Ліжко — це місце для емоцій, а не для раціо.

Ваш комментарий будет первым